Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2017 w Polsce

ME siatkarzy. Mateusz Bieniek doznał kontuzji. Powołanie dla Andrzeja Wrony

Mateusz Bieniek, środkowy reprezentacji Polski, doznał kontuzji tuż przed rozpoczynającymi się w czwartek mistrzostwami Europy siatkarzy. Do kadry włączony został Andrzej Wrona.

Mateusz Bieniek doznał urazu, który uniemożliwia mu udział w zajęciach treningowych.

- Nastąpiło uszkodzenie drugiego stopnia więzadła skokowo-strzałkowego przedniego, uszkodzenie mięśnia prostownika długiego palców i troczka prostowników. Uraz jest bolesny, Mateusz porusza się samodzielnie. Najbliższe 48 godzin przybliży nas do decyzji o jego występie na mistrzostwach. Trwa rehabilitacja w Spale - powiedział Jan Sokal, lekarz kadry dla serwisu internetowego PZPS.

W związku z tym sztab szkoleniowy podjął decyzję o włączeniu do zajęć treningowych Andrzeja Wrony. Ma pojawić się w Spale w poniedziałek.

Reklama

Ostateczny skład reprezentacji Polski najprawdopodobniej zostanie podany przez trenera Ferdinado De Giorgiego podczas odprawy technicznej w środowe popołudnie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama