Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2017 w Polsce

ME siatkarzy. Ivan Zaytsev nie zagra w Polsce?

Gwiazda włoskiej reprezentacji siatkarzy Ivan Zaytsev prawdopodobnie nie zagra na zbliżających się mistrzostwach Europy w Polsce. Powód wydaje się prozaiczny. Spór o... buty.

28-letni siatkarz, grający jako przyjmujący, bądź atakujący, opuścił zgrupowanie reprezentacji Włoch i wygląda na to, że nie przyjedzie do Polski na rozpoczynające się 24 sierpnia mistrzostwa.

W czym problem? Chodzi o konflikt interesów i markę obuwia. Siatkarz ma indywidualny kontrakt z jedną firmą, a reprezentacja Włoch - z inną.

Zaytsev na co dzień występuje w butach Adidasa, natomiast włoska drużyna narodowa zobowiązana jest do gry w butach Mizuno.

Sprawa toczy się już od wielu tygodni, ale nie udało się dojść do porozumienia, mimo wielu prób rozwiązania sprawy, jak choćby gra w butach Adidasa, ale z zaklejonym logo.

Reklama

Na tę propozycję nie mógł przystać siatkarz, którego obowiązuje umowa z firmą.

Włosi zagrają w grupie B mistrzostw Europy z Niemcami, Słowacją i Czechami.

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama