Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2017 w Polsce

ME siatkarzy. Gwiazdy na ceremonii otwarcia

Już za sześć dni rozpoczną się mistrzostw Europy siatkarzy. 24 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie odbędą się ceremonia i mecz otwarcia, w którym Polska zmierzy się z Serbią. Nie zabraknie też gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Ceremonia otwarcia rozpocznie się o godz. 18.30 i zapowiada się efektownie. Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował, że uświetnią ją gwiazdy polskiej sceny muzycznej m.in. bracia Cugowscy z ojcem, zespół Feel czy duet Markowski/Kozakiewicz. Choreografię przygotuje Agustin Egurrola. - Podczas otwarcia mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn odkryjemy zupełnie nową planetę. Nazywa się ona - volleyplanet - napisali autorzy ceremonii otwarcia, którą wyreżyseruje Konrad Smuga.

Reklama

Dwie godziny później rozpocznie się główne wydarzenie wieczoru, czyli mecz otwarcia. Tak jak trzy lata temu, podczas pamiętnych mistrzostw świata, rywalem polskich siatkarzy będą Serbowie. Potem podopieczni Ferdinando De Giorgiego przeniosą się do Gdańska, gdzie rozegrają pozostałe dwa mecze fazy grupowej - z Finlandią (26.08) i Estonią (28.08).

W 2014 roku "Biało-czerwoni" wygrali na Narodowym z Serbią 3:0 i rozpoczęli marsz po złoto.

Wygraj bilety na ME siatkarzy!

Dowiedz się więcej na temat: siatkarskie ME w Polsce | Bracia (zespół) | Feel