Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2017 w Polsce

Fabian Drzyzga: Słoweńcy nie popełniali błędów

- Mieliśmy słabą zagrywkę. Dużo psuliśmy, a jak już się udało zagrać to bardzo słabo. Słoweńcy nie popełniali błędów. Trafili dużo asów, to też zrobiło swoje - mówi dzień po meczu ze Słowenią, rozgrywający reprezentacji Polski, Fabian Drzyzga.

Kliknij i sprawdź specjalny raport siatkarskich ME!

Reklama

Fabian Drzyzga w zagrywce doszukiwał się przyczyn porażki "Biało-czerwonych" w czwartkowym barażu siatkarskich mistrzostw Europy ze Słowenią. - Mieliśmy słabą zagrywkę. Dużo psuliśmy, a jak już się udało zagrać to bardzo słabo. Słoweńcy nie popełniali błędów. Trafili dużo asów, to też zrobiło swoje - mówił reprezentant Polski.

- Każdy z nas to mocno przeżywa, ale to niestety niczego nie zmieni - stwierdził Drzyzga.

Rozgrywający reprezentacji nie miał jednak pretensji do kolegów, którzy psuli ataki po jego zagraniach. - Są momenty nerwów, ale trzeba się z nimi jak najszybciej uporać. Jesteś pewien, że żaden z nas nie gra na porażkę zespołu - ocenił siatkarz.

Fabian pozytywów szukał w grze Polaków. - Z każdym meczem, moim zdaniem, gra wyglądała coraz lepiej. Brakowało jedynie elementu, który zrobiłby różnicę. Czasem brakowało nam po prostu tego wyższego biegu - odparł na pytanie Drzyzga.

Z Krakowa, Robert Kopeć

Dowiedz się więcej na temat: Fabian Drzyzga | siatkarskie ME w Polsce