Reklama

Reklama

Lekkoatletyczne MŚ 2019

Lekkoatletyczne MŚ. Program zawodów

piątek, 27 września (1 finał)

15.30 - skok w dal mężczyzn, eliminacje                       

Reklama

15.35 - 100 m mężczyzn, pre-eliminacje                       

15.40 - młot kobiet, eliminacje, grupa A (ew. Joanna Fiodorow, Malwina Kopron)

16.10 - 800 m kobiet, eliminacje (Anna Sabat)

16.30 - tyczka kobiet, eliminacje

17.05 - 100 m mężczyzn, eliminacje

17.10 - młot kobiet, eliminacje, grupa B (ew. Fiodorow, Kopron)

17.40 - skok wzwyż kobiet, eliminacje (Kamila Lićwinko)

17.55 - 3000 m z przeszkodami kobiet, eliminacje (Aneta Konieczek)

18.25 - trójskok mężczyzn, eliminacje

18.45 - 5000 m mężczyzn, eliminacje

19.35 - 400 m ppł mężczyzn, eliminacje (Patryk Dobek)

22.59 - maraton kobiet, FINAŁ

sobota, 28 września (6 finałów)

15.15 - dysk mężczyzn, eliminacje, grupa A (ew. Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój, Robert Urbanek)

15.30 - 100 m kobiet, eliminacje (Ewa Swoboda)

16.15 - 800 m mężczyzn, eliminacje (Adam Kszczot)

16.30 - tyczka mężczyzn, eliminacje (Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski)

16.45 - dysk mężczyzn, eliminacje, grupa B (ew. Małachowski, Stój, Urbanek)

17.05 - 400 m ppł mężczyzn, półfinały (ew. Dobek)

17.45 - 100 m mężczyzn, półfinały

18.15 - 800 m kobiet, półfinały (ew. Sabat)

18.25 - młot kobiet, FINAŁ (ew. Fiodorow, Kopron)

19.00 - 4x400 mieszana, eliminacje (Polska)

19.40 - w dal mężczyzn, FINAŁ

20.10 - 10 000 m kobiet, FINAŁ

21.15 - 100 m mężczyzn, FINAŁ

22.30 - 50 km chód mężczyzn, FINAŁ (Rafał Augustyn, Artur Brzozowski, Rafał Sikora)

22.30 - 50 km chód kobiet, FINAŁ

niedziela, 29 września (5 finałów)

19.05 - 200 m mężczyzn, eliminacje

19.40 - tyczka kobiet, FINAŁ

20.20 - 100 m kobiet, półfinały (ew. Swoboda)

20.45 - trójskok mężczyzn, FINAŁ

20.55 - 800 m mężczyzn, półfinały (ew. Kszczot)

21.35 - 4x400 m mieszana, FINAŁ (ew. Polska)

22.20 - 100 m kobiet, FINAŁ (ew. Swoboda)

22.30 - 20 km chód kobiet, FINAŁ (Katarzyna Zdziebło)

poniedziałek, 30 września (6 finałów)

15.30 - oszczep kobiet, eliminacje, grupa A (ew. Maria Andrejczyk)

16.05 - 200 m kobiet, eliminacje

17.00 - oszczep kobiet, eliminacje, grupa B (ew. Andrejczyk)

17.20 - 400 m kobiet, eliminacje (Iga Baumgart-Witan, Anna Kiełbasińska, Justyna Święty-Ersetic)

19.05 - 110 m ppł mężczyzn, eliminacje (Damian Czykier)

19.30 - skok wzwyż kobiet, FINAŁ (ew. Lićwinko)

19.50 - 200 m mężczyzn, półfinały

20.15 - dysk mężczyzn, FINAŁ (ew. Małachowski, Stój, Urbanek)

20.20 - 5000 m mężczyzn, FINAŁ

20.50 - 3000 m z przeszkodami kobiet, FINAŁ (ew. Konieczek)

21.10 - 800 m kobiet, FINAŁ (ew. Sabat)

21.40 - 400 m ppł mężczyzn, FINAŁ (ew. Dobek)

wtorek, 1 października (4 finały)

15.30 - młot mężczyzn, eliminacje, grupa A (ew. Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)

15.35 - 400 m mężczyzn, eliminacje

15.50 - skok wzwyż mężczyzn, eliminacje

16.30 - 400 m ppł kobiet, eliminacje (Joanna Linkiewicz)

17.00 - młot mężczyzn, eliminacje, grupa B (ew. Fajdek, Nowicki)

17.15 - 3000 m z przeszkodami mężczyzn, eliminacje (Krystian Zalewski)

19.05 - tyczka mężczyzn, FINAŁ (ew. Lisek, Sobera, Wojciechowski)

19.50 - 400 m kobiet, półfinały (ew. Baumgart-Witan, Kiełbasińska, Święty-Ersetic)

20.20 - oszczep kobiet, FINAŁ (ew. Andrejczyk)

20.35 - 200 m kobiet, półfinały

21.10 - 800 m mężczyzn, FINAŁ (ew. Kszczot)

21.40 - 200 m mężczyzn, FINAŁ

środa, 2 października (3 finały)

15.35 - 100 m, dziesięciobój (Paweł Wiesiołek)

15.45 - kula kobiet, eliminacje (Paulina Guba, Klaudia Kardasz)

16.05 - 100 m ppł, siedmiobój

16.30 - w dal, dziesięciobój (ew. Wiesiołek)

16.35 - 1500 m kobiet, eliminacje

17.00 - dysk kobiet, eliminacje, grupa A (ew. Daria Zabawska)

17.15 - wzwyż, siedmiobój

17.25 - 5000 m kobiet, eliminacje

17.50 - kula, dziesięciobój (ew. Wiesiołek)

18.25 - dysk kobiet, eliminacje, grupa B (ew. Zabawska)

19.05 - 110 m ppł mężczyzn, półfinały (ew. Czykier)

19.30 - kula, siedmiobój

19.35 - 400 m mężczyzn, półfinały

19.40 - wzwyż, dziesięciobój (ew. Wiesiołek)

20.05 - 400 m ppł kobiet, półfinały (ew. Linkiewicz)

20.40 - młot mężczyzn, FINAŁ (ew. Fajdek, Nowicki)

20.50 - 200 m, siedmiobój

21.35 - 200 m kobiet, FINAŁ

22.00 - 110 m ppł mężczyzn, FINAŁ (ew. Czykier)

22.15 - 400 m, dziesięciobój (ew. Wiesiołek)

czwartek, 3 października (4 finały)

15.35 - 110 m ppł, dziesięciobój (Paweł Wiesiołek)

15.40 - trójskok kobiet, eliminacje

16.30 - dysk, grupa A, dziesięciobój

17.15 - w dal, siedmiobój

17.35 - dysk, grupa B, dziesięciobój (Wiesiołek)

18.05 - tyczka, grupa A, dziesięciobój

18.20 - kula mężczyzn, eliminacje, grupa A (Konrad Bukowiecki, Jakub Szyszkowski)

19.05 - tyczka, grupa B, dziesięciobój (Wiesiołek)

19.10 - oszczep, siedmiobój

19.40 - kula mężczyzn, eliminacje, grupa B (Michał Haratyk)

21.00 - 1500 m mężczyzn, eliminacje (Marcin Lewandowski)

21.05 - oszczep, grupa A, dziesięciobój

21.35 - kula kobiet, FINAŁ (Paulina Guba)

22.00 - 1500 m kobiet, półfinały

22.10 - oszczep, grupa B, dziesięciobój (Wiesiołek)

22.50 - 400 m kobiet, FINAŁ (Iga Baumgart-Witan, Justyna Święty-Ersetic)

23.05 - 800 m, siedmiobój, FINAŁ

23.25 - 1500 m, dziesięciobój, FINAŁ (Wiesiołek)

piątek, 4 października (6 finałów)

19.05 - 1500 m mężczyzn, półfinały (Marcin Lewandowski)

19.15 - wzwyż mężczyzn, FINAŁ

19.40 - 4x100 m kobiet, eliminacje

20.00 - dysk kobiet, FINAŁ

20.05 - 4x100 m mężczyzn, eliminacje

20.30 - 400 m ppł kobiet, FINAŁ

20.45 - 3000 m z przeszkodami mężczyzn, FINAŁ

21.20 - 400 m mężczyzn, FINAŁ

22.30 - 20 km chód mężczyzn, FINAŁ (Dawid Tomala)

sobota, 5 października (7 finałów)

15.30 - oszczep mężczyzn, eliminacje, grupa A (Marcin Krukowski)

16.15 - 100 m ppł kobiet, eliminacje (Karolina Kołeczek)

16.50 - w dal kobiet, eliminacje

17.00 - oszczep mężczyzn, eliminacje, grupa B

18.55 - 4x400 m kobiet, eliminacje (Baumgart-Witan, Kiełbasińska, Święty-Ersetic, Aleksandra Gaworska, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik)

19.05 - kula mężczyzn, FINAŁ (Konrad Bukowiecki)

19.25 - 4x400 m mężczyzn, eliminacje

19.35 - trójskok kobiet, FINAŁ

19.55 - 1500 m kobiet, FINAŁ

20.25 - 5000 m kobiet, FINAŁ

21.05 - 4x100 m kobiet, FINAŁ

21.15 - 4x100 m mężczyzn, FINAŁ

22.59 - maraton mężczyzn, FINAŁ

niedziela, 6 października (7 finałów)

18.02 - 100 m ppł kobiet, półfinały (ew. Kołeczek)

18.15 - w dal kobiet, FINAŁ

18.40 - 1500 m mężczyzn, FINAŁ (Marcin Lewandowski)

18.55 - oszczep mężczyzn, FINAŁ (ew. Krukowski)

19.00 - 10 000 m mężczyzn, FINAŁ

19.50 - 100 m ppł kobiet, FINAŁ (ew. Kołeczek)

20.15 - 4x400 m kobiet, FINAŁ (ew. Baumgart-Witan, Kiełbasińska, Święty-Ersetic, Gaworska, Wyciszkiewicz, Hołub-Kowalik)

20.30 - 4x400 m mężczyzn, FINAŁ