Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy 2017 U-21 w Polsce

Po porażce ze Słowacją otwarty trening Polaków w Lublinie

Po piątkowej porażce ze Słowacją w pierwszym dniu młodzieżowych ME w Lublinie kibiców reprezentacji Polski nie odstraszyły od obejrzenia otwartego treningu ani ziąb, ani wiatr.

Zawodników wychodzących z autokaru na płytę bocznego boiska Areny Lublin przywitały brawa. Bramkarze ćwiczyli pod okiem Józefa Młynarczyka, a pozostałych trener Marcin Dorna podzielił na dwie grupy.

Jedną stanowili ci, którzy większość czasu spędzili w piątek na boisku i dla nich znacznie lżejszy trening polegał głównie na rozbieganiu i rozluźnianiu partii mięśniowych, natomiast pozostali przez półtorej godziny trenowali bardziej intensywnie, pracując zwłaszcza nad zagraniami ofensywnymi.

Reklama

W trakcie zajęć urazu łydki doznał Igor Łasicki, ale nie wygląda to na coś groźniejszego. Po godzinie, reprezentanci z pierwszej grupy podeszli do kibiców, obdarowując ich specjalnie przygotowanymi na ten turniej materiałami reklamowymi jak plakaty, proporczyki, wydawnictwa prasowe czy zdjęcia i rozdawali liczne autografy.

Reprezentacja Polski przygotowuje się do drugiego spotkania w grupie A, w którym również na Arenie Lublin zmierzy się ze Szwecją. Mecz odbędzie się w poniedziałek o godz. 20.45. Szwedzi w swoim pierwszym meczu bezbramkowo zremisowali w Kielcach z Anglikami. 

Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja Polski U-21

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje