Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy 2017 U-21 w Polsce

Euro U21 2017. Osłabienie Szwecji, grupowego rywala Polski

Ludwig Augustinsson, jeden z kluczowych piłkarzy reprezentacji Szwecji U21, nie zagra w młodzieżowych mistrzostwach Europy w Polsce. W czerwcowym turnieju zespół "Trzech Koron" będzie jednym z grupowych rywali drużyny Marcina Dorny.

Augustinsson występuje na pozycji lewego obrońcy i przed dwoma laty zdobył złoty medal MME w Czechach.

"Miałem wielkie nadzieje związane z tym turniejem, lecz niestety mój nowy pracodawca Werder Brema nie jest zadowolony z mojego ewentualnego uczestnictwa w mistrzostwach. Rozmowy trwały kilka dni, ale zdecydowałem, że kariera w tym klubie jest dla mnie bardzo ważna i poinformowałem selekcjonera, że nie zagram w Polsce" - powiedział piłkarz cytowany przez dziennik "Aftonbladet".

Mistrzostwa odbędą się w dniach w dniach 16-30 czerwca. W grupie A oprócz Polski i Szwecji zagrają Anglia i Słowacja.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy