Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy 2017 U-21 w Polsce

Euro U21 2017. Czwarta zmiana możliwa w dogrywce

W trakcie Euro do lat 21, które odbędzie się w Polsce, zmianie ulegną przepisy. UEFA przetestuje możliwość czwartej zmiany, którą będzie można zastosować w dogrywce.

Oczywiście ze względów regulaminowych nowe przepisy będą mogły być zastosowane w trzech meczach - dwóch półfinałach i finale. Wcześniej, w fazie grupowej, spotkania będą mogły kończyć się remisami, więc akurat w nich do dogrywki nie dojdzie.

Ewentualną czwartą zmianę zobaczą więc jedynie kibice w Krakowie i Tychach. Właśnie w tych dwóch miastach odbędzie się faza pucharowa.

Informację w mediach społecznościowych podał Maciej Sawicki, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Mistrzostwa Europy do lat 21 potrwają od 16 do 30 czerwca. "Biało-czerwoni" wystąpią w grupie A. 16 czerwca Polska zagra ze Słowacją w Lublinie, 19 czerwca ze Szwecją (Lublin), a 22 czerwca z Anglią (Kielce).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL