Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy 2017 U-21 w Polsce

Euro U-21. Krystian Bielik: Przepraszam za moje słowa

- Przepraszam za wczorajsze słowa, które wypowiedziałem pod wpływem meczowych emocji. Szanuję trenera, cały sztab szkoleniowy, a moja ocena była krzywdząca i niefortunna - napisał Krystian Bielik w oświadczeniu, które opublikowano na stronie internetowej PZPN-u. Obrońca reprezentacji U-21 zarzucił kolegom brak zaangażowania w meczu ze Słowacją.

Krystian Bielik po piątkowym meczu ze Słowacją (1-2) skrytykował sztab szkoleniowy oraz kolegów z drużyny, zarzucając im złe przygotowania oraz brak ambicji.

Obrońca Birmingham City niespełna dobę po całym zajściu wystosował oświadczenie, w którym przeprosił za zachowanie ze strefy mieszanej, gdzie padły feralne zdania.

- Przepraszam za wczorajsze słowa, które wypowiedziałem pod wpływem meczowych emocji. Szanuję trenera, cały sztab szkoleniowy, a moja ocena była krzywdząca i niefortunna. Popełniłem błąd, za który jeszcze raz przepraszam. Sprawa została już wyjaśniona wewnątrz drużyny i jest zamknięta. Od teraz skupiamy się wyłącznie na jak najlepszym przygotowaniu się do drugiego meczu mistrzostw Europy ze Szwecją. To jest dla nas najważniejsze - napisał Bielik w oświadczeniu, które zostało opublikowane na stronie internetowej Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Reklama

Kolejnym rywalem "Biało-czerwonych" będzie Szwecja. Mecz odbędzie się w poniedziałek w Lublinie (godz. 20:45).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL