Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy 2017 U-21 w Polsce

Euro 2017 U21. Włosi dotarli do Krakowa opóźnieni

Reprezentacja Włoch w czwartek wczesnym popołudniem, z półgodzinnym opóźnienie,, wylądowała na podkrakowskim lotnisku w Balicach. W trakcie rozgrywanych w Polsce, od piątku, piłkarskich młodzieżowych mistrzostw Europy będzie mieszkać i trenować w Krakowie.

Włosi przywieźli do Polski swą największą młodzieżową gwiazdę - bramkarza Gianluigiego Donnarummę, który jest kreowany na następcę Buffona w seniorskiej reprezentacji. Jeszcze osiem dni temu Donnarumma bronił w 

W ataku Italia Federico Chiesę, syna słynnego Enrico, który gnębił swymi golami Wisłę Kraków, jako piłkarz Parmy i Lazio.

Reprezentacja Włoch, w pierwszej fazie turnieju, będzie rywalizować w gr. C, na stadionie Cracovii i GKS Tychy, z Czechami, Danią, Niemcami. Pierwszy mecz rozegra w niedzielę z Danią na obiekcie "Pasów" o godz. 20.45.

Reklama

W trakcie młodzieżowych mistrzostw Europy zespół Italii trenować będzie na stadionie Wisły Kraków, a mieszkać w "Q Hotel Plus".

Trening otwarty dla kibiców ma przeprowadzić w poniedziałek, ale pierwsze - zamknięte - zajęcia mają się odbyć jeszcze w czwartek. Włoska ekipa jako ostatnia, z grających w gr. C, dotarła do Polski.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje