Reklama

Reklama

Wybieramy polskiego bohatera Euro 2016!

Piękna przygoda reprezentacji Polski we Francji dobiegła końca, ale my - jako kibice i jako Polacy - nie mamy czego się wstydzić. Mało tego - mamy zaszczyt i przyjemność wybrać polskiego bohatera EURO 2016. Razem z kanałem TOTAL SPORT i New Balance organizujemy konkurs z nagrodami!

Wiemy, jakie nazwiska przychodzą wam do głowy jako pierwsze - Jakub Błaszczykowski, Michał Pazdan, Łukasz Fabiański. A może trener Adam Nawałka? Uprzedzamy - nie ograniczamy się do piłkarzy ani sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski. Bohaterem może być ktokolwiek, kto Waszym zdaniem zasługuje na to miano.

Czyli... kto? Wasz sąsiad, który na czas mistrzostw postawił telewizor w ogrodzie i zaprosił wszystkich na wspólne oglądanie. Albo szef, który zwolnił Was wcześniej z pracy w dzień meczowy. A może Marcin Krzywicki, nasz niestrudzony reporter TOTAL SPORT? W końcu dopóki "Krzywy" nadawał z Francji, Polska wciąż była w grze...

Reklama

Na autorów najciekawszych propozycji wybranych przez jury czekają 3 torby sportowe i 5 piłek New Balance oraz 5 zestawów kibica z gadżetami.

Obowiązkowym warunkiem udziału w konkursie jest zasubskrybowanie kanału TOTAL SPORT

Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku (7.07), do godziny 23:59. Po zapoznaniu się z wszystkimi poprawnie zamieszczonymi odpowiedziami, jury TOTAL SPORT wyłoni polskich bohaterów EURO 2016 i nagrodzi najciekawsze komentarze.

Powodzenia!


Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja Polski | Euro 2016

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje