Reklama

Reklama

Ukraina - Polska 0-1 na Euro 2016. Adam Nawałka o Szwajcarii

- Siedem punktów to bardzo dobry wynik – cieszył się po zwycięstwie nad Ukrainą (1-0) Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski.

Zobacz zapis relacji NA ŻYWO z meczu Polska - Ukraina!

Tutaj znajdziesz zapis relacji NA ŻYWO na urządzenia mobilne

Polacy zgromadzili siedem punktów i pierwsze miejsce z Niemcami przegrali tylko bilansem bramkowym.

- To bardzo dobry wynik. Należy też pamiętać, że w całym turnieju jeszcze nie straciliśmy bramki. Dlatego z optymizmem czekamy na Szwajcarów - podkreśla Nawałka.

Reklama

Szkoleniowiec został również poproszony o ocenę Szwajcarów, z którymi w 1/8 finału Euro 2016 spotkamy się w sobotę (godz. 15). - To bardzo trudny przeciwnik, ale mamy przygotowany materiał i postaramy się wyciągnąć wnioski i przekazać je piłkarzom.

- Szwajcaria będzie miała dwa dni odpoczynku więcej? To nie ma dla nas żadnego znaczenie. Jesteśmy dobrze przygotowani do całego turnieju i zawodnicy zdążą się zregenerować - podkreśla selekcjoner.

Jeden z zagranicznych dziennikarzy dopytywał z kolei o formę Roberta Lewandowskiego, który w tym turnieju nie zdobył jeszcze gola. Przeciwko Ukrainie miał dobrą sytuację, ale nie trafił w bramkę.

- To nie jest żaden problem. Robert to ciągle lokomotywa drużyny. Bardzo pomaga drużynie, potrafi się dla niej poświęcać - bronił napastnika Nawałka.

Z Marsylii Piotr Jawor

Zobacz terminarz i tabelę w grupie C

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama