Reklama

Reklama

Sławomir Peszko przed Euro 2016: Chcemy wyjść z grupy

- Potencjał w naszej drużynie jest ogromny. Brak awansu z grupy na Euro 2016 byłby rozczarowaniem - powiedział przed Euro 2016 piłkarz Lechii Gdańsk i reprezentacji Polski Sławomir Peszko.

Sławomir Peszko udzielił szczerego wywiadu kanałowi Total Sport. Lechista, który jest w dobrym humorze przed turniejem, może być niemal pewny występu na ME.

Reklama

- Parę razy w kadrze bywałem już skreślony, upadałem, jednak za każdym razem potrafiłem się podnieść - wspomina Peszko. - Teraz patrzę tylko przed siebie. 

Jak wspomina mijający sezon?

- Miałem postawione cele indywidualne, jak i te z Lechią Gdańsk, od osiągnięcia których byliśmy o mały włos - nie kryje, mając na myśli przegraną w ostatniej kolejce Ekstraklasy batalię o awans do europejskich pucharów.

- Teraz koncentruję się nad tym, aby pomóc reprezentacji Polski. Nie byłem nigdy na wielkim turnieju. To jest dla mnie ostatnia szansa - uważa "Peszkin".

- Potencjał w naszej drużynie jest ogromny, mamy nadzieję, że to pokażemy na Euro. Cel minimum to wyjście z grupy - podkreśla Sławomir. - Moda na kadrę, jaka powstała w naszym kraju, to coś przyjemnego, wszyscy nas wspierają, gdzie tylko się pojawiamy.


   

Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Peszko | Euro 2016 | kanał Total Sport