Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Drobny uraz Bartosza Salamona

Tomasz Jodłowiec wrócił do treningów z drużyną, ale sztab medyczny znów przeżywał chwile niepewności. Wszystko przez uraz Bartosza Salamona.

Obrońca reprezentacji Polski prawdopodobnie nabawił się drobnego urazu kostki. Salamonem od razu zajęli się lekarze, w ruch poszedł tzw. zamrażacz, który działa przeciwbólowo i przeciwobrzękowo.

Wydaje się, że kontuzja Salamona nie jest poważna, bo zawodnik wrócił do treningu. To na pewno ucieszyło sztab szkoleniowy, który ostatnio ma dość powodów do zmartwień.

Poważnej kontuzji nabawił się bowiem Paweł Wszołek i nie pojedzie na Euro. Z kolei Grzegorz Krychowiak ma kontuzję kolana i znajduje się pod obserwacją lekarzy.

Ale są też dobre wiadomości dla sztabu Adama Nawałki. W popołudniowych zajęciach wziął udział Tomasz Jodłowiec, który wcześniej trenował tylko indywidualnie. 

Lekarz dał jednak pomocnikowi Legii zielonego światło na trening z zespołem, ale Jodłowiec występował w specjalnej żółtej koszulce. Prawdopodobnie w taki sposób został oznaczony, by inni zawodnicy na niego uważali.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Salamon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje