Reklama

Reklama

Renato Sanches: To wspaniały moment dla całej drużyny

- Często nas krytykowano, ale jesteśmy w półfinale – cieszył się po meczu z Polską Renato Sanches, wybrany najlepszym zawodnikiem ćwierćfinałowego spotkania.

- Co prawda wcześnie straciliśmy bramkę, ale walczyliśmy do samego końca. Cieszę się, że strzeliłem gola, ale cały zespół grał dobrze. Musimy dawać z siebie wszystko, co najlepsze - analizował na gorąco Sanches.

Portugalczyk zdobył również gola z rzutu karnego. - Trener pytał, kto chce strzelać. Chciałem podejść do piłki jako drugi i trener mi zaufał. Czułem się pewnie, wybrałem róg i tam strzeliłem - opowiadał Sanches.

Zawodnik został wybrany graczem meczu, ale podkreślał, że dla niego najbardziej liczy się drużyna. - Bardzo ciężko pracowaliśmy, by się tu znaleźć. Często nas krytykowano, ale jesteśmy w półfinale - podkreślał.

Reklama

Z Marsylii Piotr Jawor, Michał Białoński, Łukasz Szpyrka

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama