Reklama

Reklama

Polska - Portugalia na Euro 2016. Pazdan: Pokazaliśmy, że można

Michał Pazdan po porażce Polski w ćwierćfinale mistrzostw Europy z Portugalią przyznał, że żałuje odpadnięcia z turnieju, ale jednocześnie zaznaczył, że jest bardzo dumny z gry zespołu.

Euro 2016. Wyniki, tabele i statystyki - kliknij tutaj!

- Z jednej strony trochę szkoda, bo było naprawdę blisko. W poprzednim meczu udało się wygrać po karnych, w tym nie - powiedział Pazdan.

- Jestem ogólnie zadowolony z naszego zespołu, z naszej gry. W regulaminowym czasie na Euro nie przegraliśmy żadnego spotkania - podkreślił obrońca kadry.

- Tak to w piłce bywa, że nawet nie przegrywając można odpaść. Trochę szkoda, ale z drugiej strony jesteśmy zadowoleni, bo jako zespół pokazaliśmy, że można - zaznaczył.

Reklama

- Nie cieszę się jakoś szczególnie z tego powodu, że teraz jestem trochę bardziej popularny. Najważniejsze, że jako drużyna pokazaliśmy, że potrafimy grać - zakończył defensor.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy