Reklama

Reklama

Polska - Portugalia na Euro 2016. Grzegorz Krychowiak: Ten turniej tylko to potwierdził

- Zabrakło pewnych detali, żeby wygrać ten mecz - powiedział Grzegorz Krychowiak po porażce z Portugalią w ćwierćfinale Euro 2016.

Po 120 minutach gry był remis 1-1. W serii rzutów karnych lepsi okazali się Portugalczycy, którzy byli bezbłędni. W naszej drużynie "jedenastki" nie wykorzystał Jakub Błaszczykowski.

- Mamy młody zespół, który się rozwija. Idziemy w dobrym kierunku. Teraz zaczynamy myśleć o eliminacjach do mistrzostw świata. Na pewno są jeszcze duże rezerwy - podkreślił Krychowiak.

Czy dobry występ na Euro 2016 sprawił, że narodziła się prawdziwa drużyna?

- Drużyna była. Ten turniej tylko to potwierdził. Zdajemy sobie sprawę, że jest duża siła w tym zespole, wierzymy w swoje umiejętności Zawodnicy występują w dobrych europejskich dobrych i stanowią o sile tych zespołów. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Osiągnęliśmy ten sukces jako kolektyw - zaznaczył pomocnik Orłów, który po zakończeniu Euro 2016 ma podpisać kontrakt z Paris Saint-Germain.

Reklama

Z Marsylii Piotr Jawor, Michał Białoński, Łukasz Szpyrka

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy