Reklama

Reklama

Polska na Euro 2016. Wojciech Szczęsny z Ukrainą raczej nie zagra

Wojciech Szczęsny nie wziął udziału w niedzielnym treningu, a to oznacza, że praktycznie nie ma szans na jego występ we wtorkowym meczu przeciwko Ukrainie.

Wojtek pojawił się na stadionie w La Baule razem z drużyną, ale nie wziął udziału w treningu bramkarskim pod kierunkiem Jarosława Tkocza. Z trenerem bramkarzy ćwiczyli tylko Łukasz Fabiański i Artur Boruc.

Szczęsny urazu nabawił się w spotkaniu z Irlandią Północą. Po tym meczu miał na nodze olbrzymiego krwiaka, którym od razu zajęli się lekarze.

Okazało się jednak, że uraz może nie jest poważny, ale jego leczenie potrwa dość długo.

Reklama

- Wojtek jest pod opieką sztabu medycznego i to ich trzeba pytać, czy będzie gotowy na Ukrainę - mówił w sobotę Remigiusz Rzepka, trener przygotowania motorycznego reprezentacji Polski.

Dzień później bramkarz AS Roma nie wyszedł na trening, a to oznacza, że jego występ jest niemal wykluczony. Kadrę czeka bowiem już tylko ostatni trening w Marsylii, a mecz z Ukrainą już we wtorek.

To nie jest jednak wielki problem dla sztabu reprezentacji, bo w meczu z Niemcami Łukasz Fabiański spisał się nieźle i to pewnie on zagra z Ukrainą.

Mecz Polska - Ukraina we wtorek w Marsylii o godz. 18.00.

Zapraszamy na tekstową relację na żywo

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Z La Baule Piotr Jawor, Michał Białoński, Łukasz Szpyrka

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje