Reklama

Reklama

Polska na Euro 2016. Wojciech Szczęsny trenuje indywidualnie

Wojciech Szczęsny pojechał z drużyną na czwartkowy trening, ale w większości zajęć ćwiczył tylko indywidualnie. Jest niemal pewne, że przeciwko Szwajcarii w 1/8 finału nie zagra. Innych problemów zdrowotnych w drużynie Adama Nawałki nie ma.

Z taśmami wzmacniającymi na kolanach, bądź mięśniach ćwiczyli też: Kamil Glik, Krzysztof Mączyński i Grzegorz Krychowiak, ale występ żadnego z nich nie jest zagrożony.

Ostatnie zajęcia w La Baule przed wylotem do Saint Etienne Polacy zaczęli o godz. 16. Na murawę wyszli wszyscy, oprócz Wojciecha Szczęsnego.

Bramkarz AS Roma ćwiczył indywidualnie po drugiej stronie boiska, pod specjalnym namiotem. Wykonywał ćwiczenia, które m. in. miały wzmocnić mięśnie nóg. W tej sytuacji jest niemal pewne, że przeciwko Szwajcarii nie zagra.

Reklama

Szczęsny był podstawowym zawodnikiem Polaków na Euro 2016. Zagrał całe spotkanie z Irlandią Północną, ale nabawił się w nim kontuzji. Na nodze bramkarza wyrósł olbrzymi krwiak, które do dziś uniemożliwia mu normalne trenowanie.

Szczęsnego zastąpił Łukasz Fabiański i spisuje się bardzo dobrze. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to bramkarz Swansea wystąpi także przeciwko Szwajcarii.

Oprócz Szczęsnego w najbliższym spotkaniu nie będzie mógł wystąpić także Bartosz Kapustka, który pauzuje za żółte kartki.

Mecz 1/8 finału Euro 2016 Szwajcaria - Polska w sobotę o godz. 15. Relacja w Interii.

Z La Baule Piotr Jawor, Michał Białoński, Łukasz Szpyrka

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Szwajcaria - Polska w 1/8 finału Euro 2016!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL