Reklama

Reklama

​Polska - Irlandia Płn. 1-0. Krychowiak: Kapustka był fenomenalny

Grzegorz Krychowiak był najlepszym zawodnikiem meczu Polski z Irlandią Północną (1-0) na Euro 2016, ale na konferencji chwalił m.in. Bartosza Kapustkę.

- Zagrał fenomenalne spotkanie, był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Ale już we wcześniejszych spotkaniach pokazywał wysoką formę - podkreślał Krychowiak, który został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. 

Pomocnik reprezentacji Polski podkreślał również, że cała kadra po krótkim świętowaniu myśli już o czwartkowej potyczce z Niemcami.

- Spotkanie z Irlandią już za nami, wszyscy teraz koncentrujemy się na tym spotkaniu. Ale na Euro nie ma już meczów łatwych, w każdym wynik trzeba sobie wywalczyć i wybiegać. W czwartek czeka nas ciężkie spotkanie, ale Niemców już dobrze znamy - zaznacza Krychowiak.

Reklama

Pomocnik Polaków na gorąco ocenił też spotkanie z Irlandią. - Pierwszy mecz zawsze jest bardzo ciężki, ale liczę, że w kolejnych potyczkach będziemy jeszcze lepsi. Pokażemy umiejętności i zajdziemy jak najdalej w turnieju. Do każdego rywala podchodzimy jednak z szacunkiem i chłodną głową - zapewnia Krychowiak.

Kolejne spotkanie Polacy zagrają w czwartek z Niemcami (godz. 21).

Z Nicei Piotr Jawor

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje