Reklama

Reklama

Polska - Irlandia Płn. 1-0. Grzegorz Krychowiak: Tak chcieliśmy zacząć

- Zaczęliśmy turniej tak, jak chcieliśmy - cieszył się Grzegorz Krychowiak po zwycięstwie reprezentacji Polski z Irlandią Północną 1-0 w pierwszym spotkaniu na Euro 2016.

Od początku ekipa Adama Nawałki dominowała i w końcu Arkadiusz Milik strzelił gola na wagę trzech punktów, które dają nam wielką szansę na awans do 1/8 finału. Najlepszym piłkarzem meczu wybrano jednak Krychowiaka.

- Zaczęliśmy turniej tak, jak chcieliśmy - zwycięstwem i nie straciliśmy bramki, więc uważam, że to coś pozytywnego i teraz będziemy się odpowiednio przygotowywać do następnych meczów - powiedział pomocnik "Biało-czerwonych", który rozegrał bardzo dobre spotkanie.

- Wygraliśmy i to jest najważniejsze. Po to tutaj przyjechaliśmy - żeby pokazać swoje umiejętności od pierwszego meczu, ale nie popadamy w hurraoptymizm tylko będziemy przygotowywać się do kolejnych meczów z chłodną głową, bo to jest dopiero początek - zapewnił Krzychowiak.

Reklama

W drugim meczu Orły czeka trudniejsza przeprawa - starcie z mistrzami świata Niemcami. Czego można spodziewać się po naszych piłkarzach w meczu z ekipą, którą pokonaliśmy tylko raz?

- Kolejnego zwycięstwa - wypalił Krychowiak.

Zobacz terminarz grupy C

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne