Reklama

Reklama

Polacy na Euro 2016. Trening przed Portugalią w komplecie

Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny wyszli na ostatni trening reprezentacji Polski przez wylotem do Marsylii. To tam Polacy w czwartek zmierzą się w ćwierćfinale Euro 2016 z Portugalią.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Portugalia w czwartek o 21

Reklama

Relacja na żywo dla urządzeń mobilnych

Zajęcia miały się zacząć o godz. 11, ale kadra miała kilkunastominutowe opóźnienie. Na murawę wybiegli wszyscy zawodnicy, w tym Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski, którzy narzekali na lekkie urazy.

Z drużyną trenuje również Wojciech Szczęsny, który wrócił już do zdrowia po kontuzji mięśnia, której nabawił się w inauguracyjnym spotkaniu z Irlandią Północną.

Piłkarze najpierw biegali wokół boiska, a później rozgrzewkę poprowadził trener przygotowania fizycznego Remigiusz Rzepka. Następnie zawodnicy zaczęli zajęcia z piłkami.

W pewnym momencie na murawie było tylko 22 zawodników i dziennikarzy zaczęli zastanawiać się, czy któryś nie nabawił się urazu. Okazało się jednak, że na chwilę z boiska zszedł Kamil Grosicki, ale za moment dołączył do drużyny.

Po ok. 25 minutach dziennikarze zostali wyproszeni z treningu, a Adam Nawałka za zamkniętymi drzwiami przygotowywał taktykę na mecz z Portugalią.

Ćwierćfinałowa potyczka we czwartek o godz. 21 w Marsylii. Relacja w Interii.

Z La Baule Piotr Jawor

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy