Reklama

Reklama

Michał Pazdan zwrócił uwagę Barcelony

Michał Pazdan po swoim znakomitym występie z Niemcami na Euro 2016 przykuł uwagę zagranicznych drużyn. Wśród nich znalazła się nawet FC Barcelona, o czym poinformował w jednym z katalońskim programów telewizyjnych słynny agent piłkarski - Josep Maria Minguella.

Pazdan za swoje dotychczasowe występy na mistrzostwach we Francji zbiera bardzo pochlebne opinie. Mowa tutaj nie tylko polskich, ale także zagranicznych mediach. Polski obrońca znalazł się nawet w jedenastce fazy grupowej Euro 2016 wybranej przez angielski portal goal.com.

Uwagę Pazdanowi poświęcono także w katalońskim programie telewizyjnym "Efectivament". Na temat Polaka wypowiadał się agent Josep Maria Minguella, który w przeszłości zajmował się m.in. transferem Maradony czy Messiego. Stwierdził on, że Barcelona obserwuje Pazdana, a jego współpracownik przesłał mu bardzo pochlebne opinie na temat Polaka.

Reklama

Michał Pazdan na Euro zaskoczył wszystkich. Do tej pory polski obrońca był bardzo krytykowany za mecze w reprezentacji. Podczas mistrzostw we Francji, jak na razie rozgrywa znakomite zawody. Nic dziwnego, że zaczął zwracać na siebie uwagę zagranicznych klubów. Doniesienie o zainteresowaniu jego osobą przez Barcelonę brzmią niedorzecznie, ale słów tak doświadczonego agenta, jakim jest Minguella nie można puścić mimo uszu. 

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL