Reklama

Reklama

Mecz Szwajcaria - Polska. Błaszczykowski: Nie chcemy poprzestać na ćwierćfinale

Jakub Błaszczykowski strzelił dla Polski gola w meczu ze Szwajcarią, a po meczu nie ukrywał ogromnej radości. - Jesteśmy z chłopakami szczęśliwi, ale to nie koniec. Nie chcemy poprzestać na ćwierćfinale - zapewnił tuż po spotkaniu bohater "Biało-czerwonych".

Euro 2016. Wyniki, tabele i statystyki - kliknij tutaj!

Błaszczykowski trafił do siatki Helwetów w 39. minucie, kiedy precyzyjnym strzałem wykończył znakomitą akcję Kamila Grosickiego. Dla piłkarza kadry był to już drugi gol na Euro 2016 - trafił bowiem do siatki także w spotkaniu z Ukrainą.

- To był bardzo ciężki mecz, a Szwajcaria pokazała, że jest mocną drużyną, która czuje się dobrze z piłką. Ostatecznie jednak to my jesteśmy górą - powiedział tuż po spotkaniu Kuba.

Reklama

- Cieszę się bardzo z bramki. A gol dla rywali? Szwajcarowi Shaqiriemu wyszedł strzał życia! Drugi raz już chyba tak nie trafi. Najważniejszy jest jednak końcowy wynik - podkreślił Błaszczykowski.

- Za bardzo oddaliśmy inicjatywę rywalom w drugiej połowie i musieliśmy szukać rozstrzygnięcia w rzutach karnych. Wykonywaliśmy je jednak odważnie i jesteśmy w ćwierćfinale - dodał.

- Bardzo się cieszymy z tego awansu, ale nie chcemy poprzestać na ćwierćfinale. Cały czas chcemy iść do przodu i teraz najważniejszy jest dla nas kolejny mecz - zaznaczył Kuba.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy