Reklama

Reklama

Mecz Polska - Ukraina. Boruc: To nie czas na eksperymenty

- Ukraińcy grają o honor, ale my o zwycięstwo. Trener na pewno podejdzie do tego meczu poważnie i wystawi najmocniejszy skład - powiedział Bartosz Salamon, obrońca reprezentacji Polski, która w La Baule przygotowuje się do meczu grupy C Euro 2016 z Ukrainą. To spotkanie zadecyduje, na którym miejscu "Biało-czerwoni" zakończą fazę grupową.

Zapraszamy na tekstową relację na żywo. Początek 21 czerwca o 18

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

- To nie czas na eksperymenty, kwestia kartek jest drugoplanowa, tu chodzi o wyjście z grupy z jak najlepszej pozycji - dodał bramkarz Artur Boruc.

Reklama

Obaj jeszcze nie zagrali podczas Euro 2016, które odbywa się we Francji.

- Przed mistrzostwami cieszyliśmy się szacunkiem rywali, a dwa mecze podczas turnieju jeszcze go zwiększyły. Dostaje sygnały od swoich znajomych, którzy mi gratulowali, że jestem w takim zespołem - stwierdził obrońca Salamon.

- Trener podjął decyzję, że z Niemcami zagra Łukasz Fabiańskim i musiałem uszanować jego wybór. Ciężko trenuję też na swoją szansę. Czy łatwo występować w roli człowieka, który czeka nas szansę? Myślałem, że nie jestem cierpliwy, ale jednak tak. Sam się siebie uczę - mówił Boruc.

- Wiedziałem przed Euro 2016, jaka jest moja rola w reprezentacji. Muszę być po prostu cały czas w gotowości - dodał Salamon.

Zobacz wyniki i tabelę grupy C

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje