Reklama

Reklama

Mecz Polska - Portugalia. UEFA poinformowała o dostępnych biletach

UEFA poinformowała w niedzielę wieczorem, że są jeszcze do nabycia bilety na dwa pierwsze spotkania 1/4 finału piłkarskich mistrzostw Europy, w tym mecz Polski z Portugalią. Nie jest znana dokładna ilość wejściówek.

Ceny biletów na wszystkie spotkania ćwierćfinałowe są wyższe w stosunku do tych obowiązujących dotychczas i wynoszą, w zależności od kategorii, od 45 do 195 euro.

Jak do tej pory wszystkie mecze biało-czerwonych cieszyły się bardzo dużą popularnością. Najwięcej osób oglądało pojedynek z Niemcami (0:0), kiedy na największej arenie ME - Stade de France - zasiadło 73 648 osób.

Czwartkowe spotkanie z Portugalią rozpocznie się o godzinie 21 i rozegrane zostanie na drugim, co do wielkości stadionie mistrzostw, mogącym pomieścić ponad 67 tysięcy widzów Stade Velodrome w Marsylii. Będzie to drugi mecz Polaków na tym obiekcie: w fazie grupowej pokonali Ukraińców 1-0.

Reklama

Sprzedaż wejściówek na pojedynek zespołu trenera Adama Nawałki rozpocznie się w poniedziałek o godz. 14 i prowadzona będzie wyłącznie przez oficjalny portal UEFA. W związku z wykryciem wielu oszustw, organizatorzy przestrzegają kibiców przed nabywaniem wejściówek jakąkolwiek inną drogą.

EURO 2016 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabele!

Drugim spotkaniem 1/4 finału, na które można jeszcze kupić bilety, jest konfrontacja Walii z Belgią.

Dowiedz się więcej na temat: Stade Velodrome

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje