Reklama

Reklama

Mecz Polska - Portugalia. Szczęsny: Chciałbym mieć w drużynie Ronalda

- Ja chciałbym mieć w drużynie Ronalda nawet w takiej formie, jak jest obecnie - zażartował Wojciech Szczęsny na konferencji prasowej reprezentacji Polski w La Baule.

- Wczoraj odbyłem pierwszą jednostkę treningową. Ciężko powiedzieć, ból jestem w stanie przetrzymać, ale trzeba formę odbudować. Potrzebuję jeszcze kilku dni, aby dopracować formę - powiedział bramkarz Wojciech Szczęsny.

Polak dodał, że nie chce przeszkadzać w meczu z Portugalią. - Będę starał się pomagać, albo chociaż nie przeszkodzić. Kiedy wrócę do zdrowia będę się martwił. Mam nadzieję, że będę miał okazję.

Szczęsny odpowiedział również na pytanie o spotkanie towarzyskie z Portugalią na Stadionie Narodowym w Warszawie z 2012 roku. - Pamiętam jedynie wynik. Wiadomo, że to był wtedy... i jest dzisiaj mocny zespół. Pamiętam też, że był to pierwszy mecz na Stadionie Narodowym - zażartował.

Bramkarz Orłów otrzymał także pytanie o Cristiana Ronalda, który zdaniem dziennikarza jest w słabszej formie. - Ja chciałbym mieć w drużynie Ronalda nawet w takiej formie, jak jest obecnie - odparł z przekąsem.

EURO 2016 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabele!

Mariusz Stępiński powiedział, że po spotkaniu ze Szwajcarią trenował ciężej podobnie jak inni piłkarze, którzy nie zagrali. - Odbyłem trening wyrównawczy, aby móc pomóc drużynie, kiedy zajdzie taka potrzeba - stwierdził. Napastnik Ruchu zapytany o potencjalnych rywali półfinałowych powiedział, że wolałby się skupić na meczu z Portugalią. - Mówienie o kolejnych przeciwnikach jest nie na miejscu - zakończył.

Reklama

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL