Reklama

Reklama

Mecz Polska - Portugalia na Euro 2016. Kamil Glik: Ta porażka boli

Kamil Glik po porażce z Portugalią nie ukrywał ogromnego rozczarowania. - Boli to, że nie przegraliśmy meczu na Euro, a jednak jedziemy do domu - powiedział tuż po spotkaniu stoper reprezentacji Polski.

Euro 2016. Wyniki, tabele i statystyki - kliknij tutaj!

Reprezentacja Polski przegrała po rzutach karnych z reprezentacją Portugalii i odpadła z mistrzostw Europy w ćwierćfinale. W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się remisem 1-1, ale "jedenastki" lepiej egzekwowali nasi rywale.

- Boli to, że nie przegraliśmy meczu na mistrzostwach Europy, a jednak jedziemy do domu. Najpierw straciliśmy najpiękniejszego gola na turnieju (ze Szwajcarią - red.), a potem bramkę po rykoszecie (z Portugalią - red.) - powiedział chwilę po spotkaniu Glik.

Reklama

- Mieliśmy wielu debiutantów, którzy po raz pierwszy grali na tego typu imprezie, więc zebraliśmy ogromny bagaż doświadczeń - zaznaczył obrońca reprezentacji Polski, który starał się szukać pozytywów w występie swoim i kolegów.

- Zdecydowanie poprawiliśmy grę w obronie i musimy iść tą drogą, jeśli chodzi o ten element gry - podkreślił defensor "Biało-czerwonych".

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy