Reklama

Reklama

Mecz Polska - Portugalia na Euro 2016. Jodłowiec: To cenne doświadczenie

- Wspaniałe przeżycie, super doświadczenie. Cieszę się, że coś takiego mnie spotkało. Mam nadzieję, że to nie ostatnie Euro - mówił po przegranym meczu z Portugalią Tomasz Jodłowiec. Piłkarz podkreślał, że reprezentacja zagrała bardzo dobry turniej i cały czas będzie się rozwijać.

Euro 2016. Wyniki, tabele i statystyki - kliknij tutaj!

- Cieszymy się z tego, co zdobyliśmy. Jest jednak duży niedosyt. Rzuty karne to loteria, ale ja myślę, że godnie się pożegnaliśmy z tym turniejem. Możemy być zadowoleni, ale jest ten niedosyt. Co innego jak się przegrywa w karnych, a co innego, jak przeciwnik gra lepiej i przegrywa się 0-4 - mówił Jodłowiec.

Na euro Jodłowiec zazwyczaj wchodził na boisko w roli zmiennika. Jakie miał zadania w meczu z Portugalią?

- Pomoc w defensywie i podłączać się pod akcje ofensywne. Na pewno się starałem, ale chciałbym żeby ten mecz trwał dłużej. Z minuty na minutę bardziej bym się rozkręcał. Na pewno chciałbym więcej grać. Każdy zawodnik chce grać jak najwięcej. Cieszę się jednak z tego, co było i mnie spotkało na tym turnieju. Czy wchodziłem z ławki czy grałem do początku, zawsze chciałem dać z siebie wszystko - przyznał. 

Reklama

Zawodnik ocenił również grę zespołu na całych mistrzostwach.

- Jako drużyna myślę, że dobrze się zaprezentowaliśmy. Z każdym przeciwnikiem graliśmy jak równy z równym. Moim zdaniem graliśmy dobrze taktycznie. Jak cofaliśmy się do defensywy, to dobrze się broniliśmy. Dobrze też wychodziliśmy z kontrataku. Duży postęp zrobiliśmy. Ten turniej to na pewno cenne doświadczenie - zaznaczał zawodnik. 

Zawodnik przyznał również, że widzi przyszłość naszej kadry w jasnych barwach.

- Mamy dobrą drużynę i myślę, że to widać na boisku. Nie ma co tu więcej gadać, deklarować się. Dobrze to wygląda na boisku i będzie wyglądało jeszcze lepiej - skwitował. 

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy