Reklama

Reklama

Mecz Polska - Portugalia. Jose Fonte: Na Euro 2016 nie ma łatwych meczów

- Mecz z Polską będzie bardzo ciężki. Są w ćwierćfinale, bo mają odpowiednią jakość, ale my będziemy gotowi - powiedział na konferencji prasowej, środkowy obrońca Portugalii Jose Fonte.

EURO 2016 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabele!

- Mecz z Polską będzie bardzo ciężki. Są w ćwierćfinale, bo mają odpowiednią jakość, ale my będziemy gotowi - powiedział środkowy obrońca Portugalczyków.

Fonte dodał, że drużyna pracuje bardzo ciężko, aby być gotowa na kolejne wyzwania podczas Euro 2016.

- Robert Lewandowski to klasowy zawodnik. Mamy świetny sztab, który przekazuje nam informacje na temat rywali i podobnie będzie również i w tym przypadku. Potrzebujemy zagrać na najwyższym poziomie i skupić się na swoim zadaniu - odparł zapytany o kapitana reprezentacji Polski.

Reklama

- Na Euro 2016 nie ma łatwych meczów. Musimy ciągle ciężko pracować. Nie interesuje mnie, czy Polska jest faworytem czy nie. Mnie interesuje Portugalia, a szanse oceniam 50/50 - dodał, odpowiadając na kolejne pytanie o Orły Nawałki.

Jose Fonte podkreślił, że Polska to trudny przeciwnik i docenił fakt, że w całym turnieju zespół Adama Nawałki stracił zaledwie jednego gola.

- Wierzę, że my możemy zrobić coś wielkiego, ale musimy podążać krok po kroku i skupić się na Polsce - zakończył Portugalczyk.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL