Reklama

Reklama

Mecz Polska - Niemcy 0-0. Lewandowski: Cieszymy się z punktu

- Cieszymy się z punktu. Wiadomo, że Niemcy kontrolowali grę, ale wydaje mi się, że jeżeli chodzi o sytuacje to nasze były lepsze - powiedział kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski po meczu Niemcy - Polska (0-0) w rozmowie z reporterem Polsatu Sport.

- Cieszymy się z punktu. Wiadomo, że Niemcy kontrolowali grę, ale wydaje mi się, że jeżeli chodzi o sytuacje to nasze były lepsze. Świetnie graliśmy w obronie, utrudnialiśmy życie Niemcom. Chwała chłopakom - stwierdził Lewandowski w rozmowie z reporterem Polsatu Sport, Marcinem Feddkiem.

Kapitan "Orłów" dodał, że jako napastnik chciał wygrywać pojedynki ze stoperami, ale najważniejsze dla niego było to, że udało się zdobyć punkt. - Wydaje mi się, że zasłużyliśmy na ten punkt - powiedział "Lewy".

- W pierwszej połowie, wydaje mi się, że z za dużym respektem podeszliśmy do rywala. Nie wiem, czy to był strach czy obawa, ale mówi się trudno. Zdobyliśmy punkt i to się liczy - dorzucił Robert Lewandowski.

Reklama

Polak skomentował również wynik Ukraińców, z którymi Polska zmierzy się w ostatniej kolejce. - To są mistrzostwa Europy. Tu nie ma przebacz, każdy walczy o punkty - podsumował przed kamerami stacji telewizyjnej.

EURO 2016 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL