Mączyńskiego chcą we Francji! Efekt Euro 2016!

Zanosi się na kolejny transfer reprezentanta Polski! Po tych Grzegorz Krychowiaka, Kamila Glika i Macieja Rybusa, nadchodzi pora na Krzysztofa Mączyńskiego, którym interesują się ... Francuzi!

Francuskie media twierdzą, że Olympique Marsylia zamierza sprowadzić Krzysztofa Mączyńskiego z Wisły.

Reklama

"Mąka" zebrał dobre noty za występy w reprezentacji Polski podczas Euro 2016 i to skutkuje tym, że interesują się nim tak wielkie kluby, jak Olympique Marsylia.

- Jeśli dostanę konkretną ofertę już tego lata, to będę gotowy. Jestem otwarty na propozycję, a Wisła uszanuje mój wybór - powiedział Mączyński francuskim mediom.

- Grałem w Chinach i gdybym miał wybierać, to wolałbym zasmakowałbym występów w Europie Zachodniej - dodał.

- Byłem pod wrażeniem Stadionu Velodrome. Olympique Marsylia na tym stadionie musi się czuć wspaniale przy takim dopingu - podkreśla Krzysztof, który przebywa na dwutygodniowym urlopie.

Jak pokazał przypadek Krychowiaka, który z Sevilli FC do PSG powędrował za 33,6 mln euro, defensywni pomocnicy również są w cenie!

Mająca kontrakt z Krzysztofem do 2018 roku Wisła na tym transferze zarobi co najmniej milion euro. Zarobki Krzysztofa znacząco wzrosną po przeprowadzce do Francji, ale dla tego piłkarza ważniejszy jest rozwój kariery niż zapełnianie konta bakowego.

W Olympique, w minionym sezonie, panował chaos. Po pierwszej kolejce i porażce dymisję złożył Marcelo Bielsa, który wyjechał bez słowa wyjaśnienia.

Zastąpił go były słynny piłkarz Michel, ale pogoniono Hiszpana za najgorsze wyniki w ostatnich dekadach. Nowy zespół buduje były zawodnik OM - Franck Passi, który jako trener jest wielkim znakiem zapytania.

Z Mączyńskim w składzie może mu się udać!

Z Francji Michał Białoński

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Mączyński | Olympique Marsylia