Reklama

Reklama

Lewandowski o Kapustce na Euro 2016: Schody dopiero przed nim

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski Robert Lewandowski, po pokonaniu Irlandii Północnej 1-0, w zaskakujący sposób wypowiedział się o występie młokosa Bartosza Kapustki.

Wszyscy naokoło nie mogli się nachwalić znakomitej postawy młodego piłkarza Cracovii.

- Cztery lata temu, podczas gry na Euro 2012, miałem dopiero 22 lata, ale okazuje się, że można dobrze wystąpić na turnieju w wieku 19 lat, jak to zrobił stojący obok mnie Bartek Kapustka - chwalił młodzieńca bramkarz Polaków Wojciech Szczęsny.

Wysłannik Interii zapytał Roberta Lewandowskiego o to, czy nie zaskoczył go Bartosz Kapustka, który w wieku 19 lat zagrał jak rutyniarz?

Reklama

- Nie, bo znamy go już jakiś czas. Gdyby mnie miał zaskoczyć, to raczej by nie wyszedł w pierwszym składzie. Zagrał dobre spotkanie, ale też musi wiedzieć, że schody teraz się dla niego dopiero zaczną - przestrzegł "Kapiego" "Lewy", który występuje nie tylko w roli kapitana, ale też mentora dla młodszego kolegi.

- Teraz każdy będzie wiedział, kto to jest Kapustka. I Bartek będzie miał coraz ciężej. Nie ma co ukrywać: każdy dobry mecz powoduje, że następnym razem jest jeszcze ciężej - podkreśla Robert Lewandowski.

Z Nicei: Michał Białoński

Internet świętuje zwycięstwo Polaków. Zobacz najlepsze memy

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Bartosz Kapustka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje