Reklama

Reklama

Krychowiak w PSG? Długo myślał i w końcu... "Do widzenia!"

Od kilku dni Grzegorz Krychowiak jest nazywany zawodnikiem Paris Saint Germain. Po odpadnięciu Polaków z Euro 2016 zawodnik tego nie potwierdził, ale puścił w stronę dziennikarzy oko.

Polacy w ćwierćfinale przegrali z Portugalią 3-5 i pożegnali się z Euro 2016. Po meczu Krychowiak tradycyjnie przeszedł przez strefę, w której czekają dziennikarze.

Zaczęło się od kilku pytań dotyczących spotkania z Portugalią i całych mistrzostw Europy, aż w końcu Krychowiak został zagadnięty o transfer do Paris Saint Germain.

- Ale do końca turnieju miałem o tym nie mówić - wymigiwał się Krychowiak. 

Za moment został jednak przyparty do muru hasłem: "Ale dla was Euro już się skończyło".

Krychowiak chwilę się zastanowił, uśmiechnął się, rzucił tylko krótkie: "do widzenia" i się oddalił.

Nieoficjalnie pomocnik reprezentacji Polski już przeniósł się z Sevilli do Paris Saint Germain za ok. 45 milionów euro, ale ta informacja nie została jeszcze potwierdzona przez żaden z klubów.

Z Marsylii Piotr Jawor, Michał Białoński, Łukasz Szpyrka

Reklama

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy