Reklama

Reklama

Kamil Grosicki: Mam nadzieję, że nam się uda

Czy Kamil Grosicki zdąży się wyleczyć na pierwszy mecz Polaków na Euro 2016 z Irlandią Północną? - Mam nadzieję, że nam się uda - powiedział skrzydłowy "Biało-czerwonych" w rozmowie z "Łączy nas piłka".

Grosicki doznał kontuzji stawu skokowego podczas towarzyskiego meczu z Litwą (0-0) w Krakowie. Pomocnik walczy z czasem, żeby zdążyć na pojedynek z Irlandią Północną, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Nicei (godz. 18.00). "Poczułem straszny ból w kostce. W pierwszej chwili przestraszyłem się, bo wiedziałem, że coś nie gra. Zrobiliśmy badania i jesteśmy dobrej myśli, że wyleczymy to szybciej niż się o tym wcześniej mówiło" - stwierdził Grosicki.

"Ciężko pracujemy z lekarzami i fizjoterapeutami, żeby noga wyzdrowiała" - dodał.

"Jest coraz lepiej. Mam dwa, trzy razy dziennie zabiegi, wszystko idzie w dobrym kierunku" - zaznaczył "Grosik", który dziś kończy 28 lat. Podczas wieczornej kolacji kadrowiczów w hotelu w La Baule nie zabraknie urodzinowego tortu. "Dziękuję za życzenia wszystkim, którzy pamiętali. Miło się czyta" - mówił Grosicki.

Zawodnik Stade Rennais zdradził, że w środę kadrowicze mieli już pierwszą odprawę na temat Irlandii Północnej. "W kolejnych dniach będzie szczegółowa analiza przeciwnika" - zaznaczył.

"Medal na Euro, czy gra w lidze angielskiej to są moje marzenia, a marzenia są po to, żeby je spełniać. Kiedy, jak nie teraz? Mamy bardzo dobry zespół, dobrego trenera, fajną atmosferę. Pierwszym celem jest wyjście z grupy, a co będzie dalej zobaczymy. Wielkie turnieje są czasami tak dziwne, że "czarny koń" wygrywa całą imprezę. Przyjechaliśmy po to, żeby pokazać się z jak najlepszej strony kibicom. Wyjście z grupy to jest nasz obowiązek na który fani czekają od lat" - wyznał Grosicki.

Reklama

Zapraszamy na relacją na żywo z meczu Polska - Irlandia Północna!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama