Reklama

Reklama

Kamil ​Glik w Jastrzębiu. Podpisywał książki przez 3,5 godziny!

To swoisty rekord. Na spotkanie autorskie z Kamilem Glikiem, do hali widowiskowo-sportowej w jego rodzinnym Jastrzębiu-Zdroju, przyszło około tysiąca kibiców. Potem piłkarz przez 3,5 godziny podpisywał swoją książkę "Kamil Glik. Liczy się charakter" i pozował fanom do wspólnych fotek. Skończył po godzinie 22.

Po dwutygodniowym odpoczynku w swoim pięknym domu w miejscowości Skorupki nad jeziorem Tałty na Mazurach, piłkarz razem z rodziną, żoną Martą i córeczką Victorią, przyjechał do rodzinnego Jastrzębia-Zdroju. 

Reklama

Wczoraj wieczorem kibice mieli możliwość spotkania się z reprezentantem Polski, przy okazji promocji książki "Kamil Glik. Liczy się charakter". W jastrzębskiej hali zjawiło się mnóstwo kibiców filara naszej kadry i jednego z najlepszych obrońców Euro 2016. Były też władze miasta, z prezydent Anną Hetman na czele, która gorąco przywitała piłkarza i jego małżonkę. Sam zawodnik wspominał o zakończonym niedawno Euro we Francji. 

- Uczucia są mieszane, słodko gorzkie i takie na pewno pozostaną. Z jednej strony jesteśmy zadowoleni, że z podniesioną głową wróciliśmy z Francji, ale z drugiej strony jest sportowa złość, że było tak blisko awansu do półfinałów, ale niestety nie udało się. Myślę, że jest to jednak fajna historia - mówił piłkarz. 

Zawodnik zdradził też, że na wakacjach nie próżnował. - Udało mi się zrobić patent żeglarski na sternika motorowego. To był dla mnie jakiś tam cel, który chciałem spełniać, założyłem sobie i udało mi się to spełnić. Tak, że fajna sprawa - podkreślał. 

Po krótkiej prezentacji i rozmowie Glik zajął się podpisywaniem swojej biografii. Zaczął około godziny 18.40, a skończył o... 22.10! Z możliwości zdobycia autografu czy zrobienia sobie wspólnej fotki z zawodnikiem AS Monaco najbardziej cieszyli się najmłodsi, których wczoraj w Jastrzębiu nie brakowało. Ci najbardziej wytrwali czekali w długiej kolejce przez kilka godzin. Organizatorem spotkania z piłkarzem był jastrzębski MOSiR i wydawca książki "Kamil Glik. Liczy się charakter", wydawnictwo SQN. 

Autor: Michał Zichlarz

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Glik