Reklama

Reklama

Euro 2016. Reprezentacja Polski opuściła bazę w La Baule

Piłkarska reprezentacja Polski, która odpadła wczoraj w ćwierćfinale Euro 2016, opuściła dziś swoją bazę we francuskim La Baule. Po godzinie 15 kadrowicze mają wylądować na lotnisku w Warszawie.

"Biało-czerwoni" przegrali wczoraj w Marsylii ćwierćfinał ME po rzutach karnych z Portugalią. Nad ranem zameldowali się w swojej bazie w La Baule, którą dziś około południa ostatecznie opuścili.

Miejsce to było siedzibą Orłów przez ostatnie trzy i pół tygodnia.

Reprezentanci Polski zostali dziś owacyjnie pożegnani przez cały personel miejscowego hotelu, jak również polskich fanów i okolicznych mieszkańców.

Kadrowicze Adama Nawałki odjechali autokarem na lotnisko, a po godzinie 15 spodziewani są w Warszawie.

Reklama

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy