Reklama

Reklama

Euro 2016. Ostatni trening Polaków przed Irlandią Płn. pod okiem Bońka

Jeśli Polacy choć trochę stresują się przed niedzielnym spotkaniem z Irlandią Płn., to bardzo dobrze to ukrywają. Potwierdzeniem tego był sobotni trening.

Interia zaprasza na relację na żywo z meczu Polska - Irlandia Płn. Początek w niedzielę o godz. 18

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Piłkarze Adama Nawałki na murawę stadionu w Nicei wybiegli w sobotę ok. godz. 18.30. Wcześniej na boisku zjawił się Grzegorz Krychowiak, który tradycyjnie był duszą towarzystwa.

Reklama

Najpierw pożartował ze Zbigniewem Bońkiem, prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej, następnie przekomarzał się z jednym z członków kadry, a tuż przed treningiem zdążył jeszcze przejrzeć informacje w telefonie komórkowym.

Krychowiak cały czas był uśmiechnięty, jakby za 24 godziny miał lecieć na wakacje, a nie grać jeden z ważniejszych meczów w życiu.

Jeszcze przed treningiem Boniek chwilę porozmawiał z Robertem Lewandowskim, kapitanem kadry, a następnie Adam Nawałka zebrał piłkarzy na środku boiska. Po krótkiej odprawie zawodnicy przenieśli się na drugą część murawy i zaczęli rozgrzewkę bez piłek.

Po około 10 minutach zaczęła się gra w tzw. dziadka. W czasie tego ćwiczenia na oklaski od kolegów zasłużył Artur Boruc. Bramkarz reprezentacji Polski dotknął nogą piłkę dzięki ekwilibrystycznemu rzutowi.

Po 15 minutach dziennikarze zostali wyproszeni z zajęć i trener Adam Nawałka za zamkniętymi drzwiami dokonywał ostatnich szlifów przed inauguracją Euro 2016.

Mecz Polska - Irlandia Płn. w niedzielę o godz. 18. Relacja w Interii.

Z Nicei Piotr Jawor

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje