Reklama

Reklama

Euro 2016. Orły wylądowały w Warszawie

Kilka minut przed godziną 16 reprezentacja Polski wylądowała na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie. "Biało-czerwonych" witały setki rozradowanych kibiców.

Polacy wylądowali na Okęciu kilka minut przed godziną 16. Na Orły Nawałki czekał tłum kibiców, którzy od południa gromadzili się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Reprezentację Polski tuż po wyjściu z samolotu powitali włodarze lotniska.

Punktualnie o godzinie 16:28 piłkarze pojawili się w hali przylotów. "Biało-czerwoni" powitani zostali gromkimi brawami oraz chóralnymi śpiewami. Byli zaskoczeni liczną publicznością zgromadzoną w poczekalni terminalu. Nie chcieli rozmawiać z przedstawicielami mediów i szybko udali się do swojego autokaru.

Reklama

EURO 2016 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabele!

"Biało-czerwoni" przylecieli do Polski rządowym samolotem marki Embraer. Czwartkowego wieczoru Orły przegrały w serii rzutów karnych w ćwierćfinale Euro 2016 z Portugalią. Teraz kadrowicze udadzą się na zasłużone urlopy. Niektórzy już za dwa tygodnie rozpoczną nowy sezon w Ekstraklasie.

Orły doceniły zachowanie fanów, o czym świadczy np. tweet Roberta Lewandowskiego. 

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy