Reklama

Reklama

Euro 2016. Mecz Polska - Irlandia Północna. O'Neill: Lewandowski jak talizman

- Każdy chciałby mieć w swoim składzie Roberta Lewandowskiego, on jest dla Polaków niczym talizman - powiedział trener Irlandii Północnej Michael O'Neill na przedmeczowej konferencji prasowej przed niedzielnym starciem z Polską na Euro 2016.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Irlandia Północna

Relacja na żywo dla urządzeń mobilnych

W niedzielę o godzinie 18 w Nicei reprezentacja Polski zagra z Irlandią Północną w pierwszym meczu grupy C Euro.

- Czuję, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania. Czekaliśmy na ten mecz, jesteśmy nim podekscytowani - powiedział na konferencji selekcjoner reprezentacji Irlandii Północnej, Michael O'Neill.

Reklama

Szkoleniowiec pytany był oczywiście o reprezentację Polski.

- Jasne, że każdy chciałby mieć w swoim składzie Roberta Lewandowskiego, on jest dla Polaków niczym talizman - podkreślił.

- Zdaję sobie sprawę z innych mocnych stron naszego rywala, jak również ze słabości, ale o tych nie będę mówił z prostego powodu - selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka, mógłby przeczytać moje słowa i zorientować się, które elementy chcielibyśmy wykorzystać. Kto wie, może sam pokaże mi słabości swojej ekipy - mówił szkoleniowiec.

- Wykonaliśmy ogromną pracę, jeśli chodzi o rozpracowanie rywala, sporo pomogli nam też Polacy, mieszkający na co dzień w Irlandii Północnej. Wiem, że Grzegorz Krychowiak miał problem z kolanem, ale wiem również, że w meczu zagra Kamil Grosicki, że Michał Pazdan też jest zdrowy - mówił O'Neill.

Co powiedział o swoim zespole?

- Wybiorę najmocniejsze z możliwych na ten moment zestawień. Mamy 23 zawodników w kadrze i każdy musi być gotowy do gry na sto procent. Na pewno nie zmieniłbym składu, gdyby informacje o kontuzjach Polaków okazały się prawdziwe. Nie ma żadnego zagrożenia w związku z występem Kyle'a Lafferty'ego, który był kontuzjowany - zaznaczył.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje