Reklama

Reklama

Euro 2016. Kilku Polaków z drobnymi urazami przed obozem w Arłamowie

W poniedziałek rozpoczął się najważniejszy obóz przed wyjazdem na Euro 2016. Do godz. 21 powinno się wyjaśnić, w jakim stanie zdrowotnym na zgrupowanie w Arłamowie przybyło kilku reprezentantów Polski.

Selekcjoner Adam Nawałka na poniedziałkowej konferencji prasowej enigmatycznie wspomniał o drobnych urazach "kilku piłkarzy" reprezentacji Polski. Nie podał nazwisk, choć prawdopodobnie chodzi o Jakuba Wawrzyniaka, Karola Linettego i Tomasza Jodłowca.

Reklama

Cała trójka pierwsze zgrupowanie, w Juracie, potraktowała typowo wypoczynkowo. Żaden z tych piłkarzy nie pojawił się na oficjalnym treningu. Powodem były drobne urazy, które nie są poważne, ale sami zawodnicy woleli dmuchać na zimne i pozostać w hotelu. W tym czasie ćwiczyli indywidualnie, głównie w siłowni.

Selekcjoner zapowiedział już wcześniej, że w Arłamowie chce mieć do dyspozycji wszystkich zawodników gotowych na sto procent. Właśnie tu rozegra się kluczowa walka o bilety do Francji. Czterech zawodników pożegna się z marzeniami o Euro 2016 i zostanie w Polsce.

- Wszystko wskazuje na to, że będą gotowi w stu procentach do wtorkowych zajęć. Trzeba jednak to sprawdzić. Zajmie się tym lekarz, a informacje powinniśmy dostać do godz. 21 - wyjaśniał Nawałka.

Z Arłamowa Łukasz Szpyrka

Dowiedz się więcej na temat: Adam Nawałka | reprezentacja Polski | Euro 2016