Reklama

Reklama

Czerczesow: Pazdan ma praktycznie zerwane więzadła

Michał Pazdan był bohaterem w meczu Polaków z Niemcami na Euro 2016 we Francji. Jak wyjawił były trener Legii – Stanisław Czerczesow, polski obrońca ma jednak poważne kłopoty z kolanem. Pazdan wiele ryzykuje, grając we Francji.

- W dwóch trzecich ma zerwane więzadła w kolanie. Staraliśmy się, aby był gotowy do gry na Euro, które w życiu zawodnika nie zdarza się codziennie - powiedział w rozmowie z serwisem sportexpress.ru Stanisław Czerczesow.

Pazdan nie zdecydował się na operację, ponieważ ta przekreśliłaby jego szansę na grę na Euro. Polak dużo ryzykuje i musi na siebie naprawdę uważać. Z powodu kolana obrońca nie wystąpił m.in. w towarzyskim meczu z Litwą. Kilka dni regeneracji pozwoliły mu jednak zagrać w pierwszym meczu z Irlandią Północną, a później Niemcami, gdzie błyszczał na murawie.

Reklama

Problemy z kolanem ciągną się za Pazdanem już od dłuższego czasu. W rundzie jesiennej z powodu urazu piłkarz opuścił kilka meczów. Problem znowu się jednak powtórzył, co spowodowało, że na wiosnę Pazdan znowu musiał pauzować. 

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL