Reklama

Reklama

Arkadiusz Milik odmówił odpowiedzi niemieckiemu dziennikarzowi

Podczas konferencji prasowej reprezentacji Polski w La Baule Arkadiusz Milik dostał dwa nietypowe pytania od jednego z niemieckich dziennikarzy. Dotyczyły one Roberta Lewandowskiego i jego żony. Napastnik odmówił udzielenia odpowiedzi.

Polscy dziennikarze pytali o przygotowania do meczu, drużynę Irlandii Północnej itp. Nikomu nie przyszłoby chyba do głowy zadać tak kuriozalnych pytań, jakie usłyszał od niemieckiego dziennikarza Arkadiusz Milik. Niemiec zapytał o dwie kwestie. Jedna dotyczyła Roberta Lewandowskiego, a druga jego żony - Anny Lewandowskiej.

Dziennikarz zapytał naszego napastnika, czy wie coś na temat transferu Lewandowskiego. - Wiesz, czy planuje zmienić klub? - padło z ust dziennikarza.

Arkadiusz Milik odmówił jednak odpowiedzi i zapytał, czy mógłby dostać pytania o swoją osobę, a nie Roberta Lewandowskiego. Dla odmiany Niemiec zapytał wtedy o żonę napastnika Bayernu i jej aktywność w La Baule, ponieważ widział jakieś "zabawne zdjęcia" w internecie, na których żona Lewandowskiego była z innymi partnerkami piłkarzy reprezentacji Polski.

Reklama

Jak łatwo się domyślić na to pytanie Arkadiusz Milik też nie odpowiedział. Do rozmowy wtrącił się także rzecznik prasowy PZPN - Jakub Kwiatkowski.

- To jest konferencja reprezentacji Polski. Anna Lewandowska nie jest jej członkiem. Nie spotkaliśmy się tutaj, żeby rozmawiać o żonach - skwitował.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Irlandia Północna!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL