Adam Nawałka i Zbigniew Boniek o przedłużeniu współpracy

PZPN poinformował dziś, że kontrakt z selekcjonerem Adamem Nawałką został przedłużony na czas eliminacji mistrzostw świata 2018 z opcją przedłużenia. - Dziękuję za zaufanie. Wspólnie z drużyną już nie możemy się doczekać następnych meczów - powiedział selekcjoner. - Celem jest teraz awans na mistrzostwa świata - podkreślił z kolei prezes PZPN-u Zbigniew Boniek.

Euro 2016. Wyniki, tabele i statystyki - kliknij tutaj!

Reklama

- Dziękuję bardzo za zaufanie. Wierzymy w to, że następna batalia, która jest przed nami, czyli eliminacje do mistrzostw świata 2018, zostanie zakończona sukcesem. Wierzę w drużynę i w sztab szkoleniowy - powiedział Nawałka.

- Z pewnością przysporzymy jeszcze wiele radości naszym kibicom. Nie możemy się doczekać kolejnych meczów. Mistrzostwa Europy pokazały, że mamy jeszcze duże rezerwy. Bądźcie razem z nami i trzymajcie kciuki - zwrócił się selekcjoner do kibiców.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo to dobra wiadomość dla wszystkich polskich kibiców. Cieszymy się z tego, co już osiągnęliśmy i chcemy więcej - zaznaczył z kolei prezes PZPN-u Zbigniew Boniek.

- Selekcjoner Nawałka i sztab szkoleniowy uważają, że cel, jaki przed nimi postawiliśmy jest do zrealizowania. Tym celem jest wygranie grupy w eliminacjach mistrzostw świata lub awans do mundialu przez baraże - powiedział Boniek.

Przypomnijmy, że kontrakt z selekcjonerem został przedłużony na czas eliminacji mistrzostw świata 2018. W przypadku awansu drużyny narodowej na turniej finałowy w Rosji, umowa zostanie automatycznie przedłużona na czas trwania mundialu.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowyDowiedz się więcej na temat: Adam Nawałka | Zbigniew Boniek | reprezentacja Polski