Reklama

Reklama

Adam Małysz: Bałem się karnych w meczu ze Szwajcarią

​Adam Małysz nie ukrywał ogromnej radości po meczu Polska - Szwajcaria. - Wielkie brawa dla naszych piłkarzy i trenera Adama Nawałki. Bałem się karnych jak cholera, ale chłopaki pokazali klasę - napisał na Facebooku legendarny polski skoczek.

Małysz na swoim Facebooku często daje wyraz swojemu zainteresowaniu piłką nożną i od początku mistrzostw Europy regularnie komentuje dokonania "Biało-czerwonych". 

Nie inaczej było po spotkaniu Polaków ze Szwajcarią. Poniżej prezentujemy treść posta, który zamieścił najlepszy polski skoczek w historii.

- Uff, ależ to były emocje! Wielkie brawa dla naszych piłkarzy i trenera Adama Nawałki. Moim zdaniem bohaterem dzisiejszego meczu był Łukasz Fabiański - napisał Małysz.

Euro 2016. Wyniki, tabele i statystyki - kliknij tutaj!

Reklama

- Martwi mnie tylko druga połowa i kondycja naszych po bramce Kuby Błaszczykowskiego. Wyglądało to tak, jakbyśmy chcieli już za wszelką cenę dowieźć ten wynik, rezygnując z ataku. A Szwajcarzy czekali na swoją szansę i doczekali się wspaniałego gola - dodał.

- Przy stanie 1-1 zaczęła się nerwówka. Już nie wspominając o karnych. Bałem się ich jak cholera, ale chłopaki pokazali klasę. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo - zakończył.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama