Reklama

Reklama

Trener Hiszpanii skomentował wypowiedź rozżalonego Pedro

Reprezentant Hiszpanii Pedro nie może pogodzić się z rolą rezerwowego i dał upust frustracji otwarcie o tym mówiąc. Selekcjoner "La Roja" Vicente del Bosque przyznał, że zaskoczyły go słowa piłkarza, ale nie zamierza go karać.

Pedro przyjechał na Euro po słabym sezonie w Chelsea Londyn, ale liczył, że będzie odgrywał jedną z głównych ról w reprezentacji. Tymczasem w dwóch pierwszych kolejkach zaliczył na boisku jedynie kilka minut w końcówce spotkania z Czechami.

W poniedziałek w wywiadzie telewizyjnym przyznał, że miał inne oczekiwania, gdy przyjeżdżał na kadrę. "Jeśli nie będę otrzymywał szans, to nie ma sensu, żebym przyjeżdżał tylko po to, aby robić atmosferę" - powiedział rozżalony piłkarz.

"Komentarz Pedro zaskoczył mnie, ale nie ma w tym niczego złego, że mówi i wyjaśnia, co czuje. Przekonywał mnie, że nie miał zamiaru wywoływać problemów" - skomentował Vicente del Bosque.

Reklama

"Nie będę go karał. Podjąłem już decyzję, kogo wystawię do gry w meczu z Chorwacją i uwagi Pedro niczego nie zmienią" - dodał trener Hiszpanii.

"Musimy pamiętać, że w każdym meczu jest dwunastu piłkarzy, którzy nie zaczynają w podstawowym składzie. To nieuniknione, że część z nich będzie rozczarowana. Pedro to wyraził, ale później przeprosił" - wyjaśnił Vicente del Bosque.

Grupa D - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL