Reklama

Reklama

Thomas Mueller o grze na Euro 2016: Nie jestem tak słaby, jak niektórzy twierdzą

Reprezentacja Niemiec prowadzi w tabeli grupy C mistrzostw Europy z czterema punktami zdobytymi w dwóch meczach, a mimo tego zbiera krytykę od fanów i niemieckich ekspertów. Thomas Mueller uważa, że jest ona zbyt surowa.

Kliknij, aby dołączyć do relacji NA ŻYWO z meczu Irlandia Płn. - Niemcy. Początek we wtorek o godz. 18.

Tutaj znajdziesz relację LIVE na urządzenia mobilne

Transmisja telewizyjna w Polsat Sport 3.

Mueller strzelił 32 gole w 73 meczach reprezentacji Niemiec. Zdobył dziesięć bramek na dwóch mundialach, ale nie udało mu jeszcze strzelić ani jednej na mistrzostwach Europy (ani we Francji, ani przed czterema laty podczas Euro w Polsce i na Ukrainie). Za grę w pierwszych dwóch spotkaniach z Ukrainą (2-0) i Polską (0-0) zebrał niskie oceny.

Reklama

"Oczywiście, nie jestem całkowicie zadowolony z tego, jak rzeczy układały się do tej pory, ale także nie uważam, abym był tak słaby, jak niektórzy twierdzą" - skomentował Thomas Mueller.

"Mam nadzieję, że potrafię strzelać gole, ale - jak już powiedziałem przed turniejem - nie jest to moim głównym celem" - podkreślił as Bayernu Monachium.

"Czasami gram dobrze, a jestem krytykowany. Czasami gram naprawdę słabo, ale strzelę gola i wtedy wszyscy mówią 'Mueller uratował dzień'. Potem siedzę w domu i zastanawiam się, co jest grane" - powiedział reprezentant Niemiec.

"Musisz zaakceptować krytycyzm, ale nie wszystko, co do tej pory zrobiliśmy, było złe" - podkreślił Mueller, dodając, że przede wszystkim on i jego koledzy muszą robić swoje i nie przejmować się krytyką.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama