Reklama

Reklama

Rosja - Walia 0-3. Słucki: Zasłużyliśmy na porażkę

- Byliśmy gorsi w każdym elemencie i zasłużyliśmy na porażkę - stwierdził stanowczo po meczu Rosja - Walia (0-3), selekcjoner "Sbornej" Leonid Słucki, który zasugerował również swoje odejście.

Selekcjoner Rosji po spotkaniu nie przebierał w słowach i bardzo srogo ocenił występ swojego zespołu na Stadium de Toulouse w Tuluzie przeciwko Walii.

- Chciałbym przeprosić kibiców. Byliśmy dzisiaj słabi i zasłużyliśmy na porażkę - powiedział Słucki.

- Byliśmy gorsi w każdym elemencie i w każdej strefie - dodał Rosjanin.

Trener "Sbornej" stwierdził, że po takim turnieju jak ten potrzebna jest zmiana, co można rozumieć jako chęć odejścia ze stanowiska selekcjonera.

W zdecydowanie lepszym nastroju był szkoleniowiec Walijczyków. - Chciałbym powiedzieć, jak bardzo dumny jestem z moich zawodników. Podnieśli się po porażce z Anglią, a dzisiaj zagrali odważnie i mieli mnóstwo sytuacji - powiedział Chris Coleman.

Reklama

Walijczyk dodał: - Geograficznie Walia jest małym krajem, ale jeśli mierzyć wielkość przez pasję to tego wieczoru mamy kontynentalne rozmiary - zakończył Coleman.

EURO 2016 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Porażka wyeliminowała drużynę "Sbornej" z mistrzostw Europy we Francji. Walijczycy, dzięki wygranej, triumfowali w grupie B i w 1/8 finału zagrają z trzecim zespołem z grupy A lub C lub D.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL