Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Piotr Zieliński: Lewandowski to kapitan i dowódca

Robert Lewandowski, Maciej Rybus i Łukasz Piszczek przylecieli dzisiaj na zgrupowanie kadry do Arłamowa. Piotr Zieliński na dzisiejszej konferencji prasowej przyznał, że piłkarzy szczególnie cieszy przybycie "Lewego". - Robert jest naszym kapitanem i dowódcą - powiedział reprezentant Polski.

Euro 2016. Sprawdź terminarz turnieju - kliknij tutaj!

Najważniejsza informacja z obozu reprezentacji Polski w Arłamowie jest dziś tylko jedna - Robert Lewandowski jest już na zgrupowaniu. "Lewy" wspólnie z Łukaszem Piszczkiem i Maciejem Rybusem przyleciał do hotelu helikopterem.

Reklama

Przybycie kapitana kadry do Arłamowa było początkowo głównym tematem dzisiejszej konferencji prasowej, w której uczestniczyli Piotr Zieliński i Bartosz Salamon oraz trener przygotowania fizycznego Remigiusz Rzepka. 

Poniżej prezentujemy najważniejsze wypowiedzi piłkarzy i szkoleniowca.

Piotr Zieliński: - Cieszymy się, że Robert jest już z nami na zgrupowaniu. On jest naszym kapitanem i dowódcą. Stać nas na bardzo dużo. Wierzę w ten zespół, mamy znakomitych zawodników. Ale podchodzimy do tego na spokojnie.

Bartosz Salamon: - Na wtorkowym treningu podkręciłem kostkę, ale po pracy ze sztabem medycznym wszystko wróciło do normy. Nie mam pewności, że znajdę się w kadrze. Poniedziałek będzie dla mnie ważnym dniem. Pracuję, by być gotowym jeśli dostanę szansę.

Remigiusz Rzepka: - Mamy plan, który realizujemy. Dwa dni po dwie jednostki treningowe, a dzisiaj już lżejszy trening. Próbujemy umiejętnie balansować między pracą a odpoczynkiem. To przyniosło nam dobre wyniki w eliminacjach.

Na koniec dodajmy, że rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski poinformował, że Lewandowski, Piszczek i Rybus dołączyli już do przygotowań i wezmą udział w dzisiejszym popołudniowym treningu kadry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje