Reklama

Reklama

Portugalia - Polska. "Ronaldo wyzywał kolegów na pojedynek na... pompki"

Jose Fonte, obrońca reprezentacji Portugalii, zdradził, że Cristiano Ronaldo w młodości wyzywał kolegów na pojedynek na... pompki pod prysznicem. Obaj występowali przed laty w Sportingu Lizbona, a teraz są razem w kadrze.

"Mówił do wszystkich, że zrobi więcej pompek po treningu od każdego. I robił" - powiedział Fonte, cytowany przez "Daily Telegraph".

"Mógł zrobić więcej niż wszyscy. To pokazuje, jak lubi rywalizację. Bił w tym każdego na głowę. Kocham Messiego, ale Ronaldo to Ronaldo. Był młodym piłkarzem i widziałem go miliony razy na siłowni po treningu, kiedy wszyscy już poszli do domu, jak próbuje stać się silniejszy, szybszy. Z jego etyka pracy i pragnieniem bycia najlepszym, nikt nie może się równać" - dodał obrońca Southampton FC.

Według Fonte takie podejście spowodowało, że CR7 stał się jednym z najlepszych piłkarzy wszech czasów.

Reklama

"Przeszedł przez różne etapy sławy. Ludzie, którzy znali go wcześniej wiedzą, jaki to jest dobry człowiek. Wiemy, co musiał zrobić, aby znaleźć się w obecnym miejscu i to wspaniałe widzieć, jak dobrze poradził sobie w życiu. Jego sytuacja wbrew pozorom nie jest łatwa. Ludzie myślą, że to wspaniale być Cristianem. Oczywiście są wzloty, ale i upadki. On radzi sobie z tym w wielkim stylu. To przywilej dzielić szatnie z takim człowiekiem. Był dla mnie inspiracją" - stwierdził obrońca.

Portugalia będzie w czwartek rywalem Polski w ćwierćfinale Euro 2016. Początek meczu w Marsylii o 21.00.

Kliknij, aby dołączyć do relacji NA ŻYWO z meczu Polska - Portugalia!

Tutaj znajdziesz relację NA ŻYWO na urządzenia mobilne

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje